Dragon Ball Karini - Szerepjáték Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kornage

2 posters

Go down

Kornage  Empty Kornage

Témanyitás by Kornage Csüt. Jan. 11, 2018 1:53 am

NÉV: Kornage (corn, carnage)

FAJ: Majomember/Csillagharcos

KOR: 14

NEM: Férfi

TESTALKAT: 157 centi magas, edzett, hosszú fekete hajú, farok nélküli.

ELŐTÖRTÉNET: Egy céllal lettem a bolygóra küldve, és az az volt, hogy megtisztítsam azt a termeszektől, amik rajta éltek. Már három éves voltam, mikor megérkeztem, és készen álltam a harcra.
Csupán érkezésem után jöttem rá, hogy vannak köztük erősebbek is, ezért edzettem magamat mind normál formámban, mind Oozaruként. Az edzés Oozaruként lassan haladt. Két év alatt csupán annyira jutottam, hogy tudom mi történik körülöttem míg Oozaru formámban vagyok. Szerencsére a fizikai tréningem nem ment rosszul, ami biztosított, hogy az első alkalommal, hogy képes vagyok uralni el tudok törölni egy dojo-t. A terv nem volt rossz, de az átváltozások között helyet kellett változtatnom, és gyorsan. Egyes esetekben a bolygó meglepett gyönyöreivel, máskor pedig a határaimat feszegette. Utóbbi alatt történt meg életem legnagyobb megaláztatása.
Egy elég nagy sivatagot szeltem át elég élelemmel, hogy két hónapig kitarcson, mikor is egy banditával kerültem szembe, aki megfosztott farkamtól.
Elmenekültem, ugyan alig, de túléltem, az élelmem ami a harc után megmaradt csak annyira volt elég hogy felépüljek és elérjem a legközelebbi települést, de kész voltam arra, hogy tovább lépjek egy következő szintre. A farkam nélkül képtelen vagyok átváltozni, ami azt jelenti, hogy a hosszabb utat kell választanom a bolygó leigázásához. Tanulnom kell ezektől az alsóbb rendű lényektől, hogy később uralkodhassak felettük.
Évek hosszas kutatás után rájöttem melyik dojo a legérdemesebb számomra. Az első választásom a teknős sikola lett volna, de rájöttem ők túl puhányok, egy olyan hely kellett ami megerősít, vagy megsemmisít. Az egyetlen helyes választás a Kígyó iskola.
És ha túl kevésnek bizonyulnak, ők lesznek az elsők, akiket eltüntetek a bolygó felszínéről, ha elég erősek… hosszú távon túl sok gondot okozhatnak.

MOTIVÁCIÓ: Rövid távon, hogy megbosszulja a farka elvesztését, hosszú távon a bolygó megtisztítása, vagy uralása

KÖTELÉKEK: Sivatagi bandita valaki aki megfosztotta büszkeségétől és bosszúja célpontja, Razor mester tanár

JÁRTASSÁGOK:
- FIZIKUM: 3
- SZELLEM: 2 (szociálisan gyenge)
- SPIRITUSZ: 2

TECHNIKA:
Vérszem
Kornage
Kornage

Posts : 17
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Kornage  Empty Re: Kornage

Témanyitás by Bulma Csüt. Jan. 11, 2018 5:23 pm

Karakter elfogadva! Jó játékot! Wink

Az erőszinteddel kapcsolatban két választási lehetőséged is van:
- 125-ös harci szint, viszont ekkor nem kapod meg a fizikumra a bónuszt.
- 105-ös harci szint, viszont így megkapod a bónuszt a fizikumra.
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kornage  Empty Re: Kornage

Témanyitás by Kornage Csüt. Jan. 11, 2018 7:32 pm

A fizikum valószínűleg fontosabb lesz egy idő után mint 20 harci szint, így lehet nem leszek a legerősebb, de majd megoldom, és a karakternek sem árt.
Kornage
Kornage

Posts : 17
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

Kornage  Empty Re: Kornage

Témanyitás by Bulma Csüt. Jan. 11, 2018 7:45 pm

Rendben! Akkor 105-ös a karaktered harci szintje, a fizikumhoz pedig hozzáírtam a bónuszt! Smile
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kornage  Empty Re: Kornage

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.