Dragon Ball Karini - Szerepjáték Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

West City - Elhagyatott mocsár

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Kornage Vas. Jan. 14, 2018 11:54 pm

Kezdett elegem lenni ebből az egészből. Ugyan a vérszememnek vége szakadt, de az adrenalin ami a testemben keringett még tovább tud lökni egy ideig, csak egy jó találat kell, nem több, nem kevesebb. Felvettem egy stabil védekező állást, ami megengedi, hogy kitérjek bármi elöl. A szemem talán nem tudja követni, de a harci ösztöneimnél nem lehet gyorsabb, és amint közelebb kerülök hozzá, találni fogok egy rést a védelmén vagy meg fogom lepni a sebessége ellenére.
Kornage
Kornage

Posts : 17
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bulma Hétf. Jan. 15, 2018 12:06 am

Kornage láthatóan még küzdött, s nem akarta feladni, ugyanakkor nagyot kockáztatott: ennek a harcnak komoly szövődményei is lehetnek. Ellenfele azonban csak várt egy helyben, s várta, hogy egyre közelebb lépjen hozzá, annak ellenére, hogy a nádasban nagyon lassan tudott csak haladni, és ha akarta volna, könnyű szerrel meg tudta volna őt állítani. Azonban ahogy odaért hozzá, ellenfele nem csinált semmit. Komor tekintettel nézett rá, s nem úgy nézett ki, mint aki meg akarná támadni.
- Fejezzük ezt be - mondta. - Nem akarom, hogy komoly bajod essen.
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Kornage Hétf. Jan. 15, 2018 12:15 am

– Kockázat nélkül nincs nyereség. – mondtam ahogy az ösztöneimre hagytam magam, és a győzelmem esélyeit, tekintve hogy nem láttam tiszta pontot, ahol megtámadhatnám.
Kornage
Kornage

Posts : 17
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bulma Hétf. Jan. 15, 2018 12:34 am

Kornage belátta, hogy reális esélye már nincsen nyerni, így a szürrealitás talaján keresett megoldást, és az ösztöneire hagyatkozva, az állatias ösztönöket hívta elő, s majomra emlékeztető mozgásával próbálta meg összezavarni az ellenfelét, s úgy bevinni egy támadást. Fura módon egyetlen előnye volt ennek a fajta ösztönösségnek, mégpedig az, hogy a terep nem sok gátat okozott, s sokkal könnyebben mozgott, mint előtte. Ezt ellenfele is belátta, s bár a kettejük között még mindig nagy volt a szakadék - már csak azért is, mert Kornage-t jó pár ütés érte az utóbbi pár percben -, ennek ellenére lenyűgözte ellenfelét a majomfiú teljesítménye. Azonban ez a helyzetén mit sem változtatott: bár nehezebben találta el, s meg a fiatal fiút a szürke ruhás, ennek ellenére a sokadik rúgása mégis pontos volt, s pont a hasát érte. Szerencséjére szilárd talajon volt, így a térdre rogyásnak nem lettek komolyabb következményei, ennek ellenére érezte, hogy itt már nincs mit tenni: a vérszem adrenalinjának utolsó cseppje is elfogyott, ellenfele pedig még bőven rendelkezik tartalékkal ahhoz, hogy ha akarja, befejezhesse a harcot.
- Nem volt rossz - jegyezte meg a férfi, s elindult a mocsárból kifelé. Pár lépést megtett, mire hátrafordult, s állt egy másodpercig, mielőtt megszólalt.
- ...ha valahogy néven akarsz nevezni, akkor az legyen Shadow - mondta, s bár Kornage nem volt benne biztos, hogy ez volt az igazi neve, mindenesetre most már volt egy támpontja a férfival kapcsolatban, aki eközben elsétált már oly messzire, hogy azt szabad szemmel már nem látta, s a lépései is egyre halkultak.
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Kornage Hétf. Jan. 15, 2018 1:01 am

Ahogy ellenfelem távozott, lenyugodtam, az adrenalin adta erő mind elhagyott és éreztem a sebeimet, igen komolyak, de 1-2 nap könnyed edzés után talpon leszek. Nincs csont törés vagy belső vérzés, csak rengeteg repedés, és horzsolás. Ahogy tudtam össze szedtem magam, és vissza bicegtem, lejelentettem, hogy egy személy, aki Shadow-ként mutatkozott be ólálkodik a közelben, és igen veszélyes, majd ledőltem a szobámban, és hagytam, hogy a kimerültség elragadjon. De egyetlen gondolat keringett a fejemben. Miért érzem magam ilyen könnyűnek?
Kornage
Kornage

Posts : 17
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bulma Hétf. Jan. 15, 2018 1:06 am

Ahogy visszatért Kornage a főhadiszállásra, azonnal felkeresett egy illetékest, aki esetleg segítségére lehet, ám mindenki legnagyobb meglepetésére nem is hallottak senkiről, aki Shadow néven futna. Kornage-ben élt a gyanú, hogy ez vagy anagramma lesz, vagy pedig szimplán álnevet használt, mindenesetre legalább nevén tudta nevezni azt, aki nem csak, hogy legyőzte, de valamilyen szinten meg is alázta.

//A napodat lezárom, az alábbi eredménnyel:

Kornage vs Shadow:
- Kornage: +8 harci erő szint (zenkai boost-al együtt)//
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Vas. Feb. 11, 2018 9:48 am

Egy kiadós pihenés után úgy döntöttem, hogy itt kezdem el gyakorolni az igazi formám fenntartásához szükségeseket,ugyanakkor új erőre is kívánok szert tenni. Amint belépek a mocsárba, egy különös érzés kerít hatalmába. Nem tudom leírni pontosan, de elég nyomasztóan hat.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Vas. Feb. 11, 2018 12:26 pm

A mocsár különösen csendes volt. Nyomasztóan csöndes. Nem hallani sem az időközönként előkerülő madarak hangját, sem a ragadozók jelenlétére utaló halk neszek, melyek ebben a csendben hallhatóak lennének.

A következő választások állnak előtted:
1. Megkeresni a csend és rossz érzés okát.
2. Edzeni, de közben figyelve a környezeted mozgás, vagy veszélyek után.
3. Ignorálni a rossz érzésed, és neki kezdeni a tréningnek amiért jöttél.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Vas. Feb. 11, 2018 12:33 pm

Úgy döntök, hogy ez a csend még a hasznomra is válhat,hisz tudok könnyedén összpontosítani, illetve ha valami rám leselkedne, jó eséllyel meghallanám a közeledtét. Neki kezdek a tréningnek,de közben füleim hegyezem, és szememmel minduntalan a környezetemet pásztázom.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Vas. Feb. 11, 2018 1:00 pm

Az edzés az igazi formában viszonylag jól haladt, nem fogyott Glacious állókéessége túl gyorsan, ugyanakkor túl korán félbe szakadt ahhoz hogy igazi áttörtést ért volna el, egy predátor csendes léptei lett figyelmes, amit csupán a hatalmas csendnek hála sikerült meghallania. Ahogy oda fordúlt meg is látta a lényt, ami őt szemezte
West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Beast10
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Vas. Feb. 11, 2018 5:04 pm

Mondanom sem kell, eléggé kibillentett a komfortzónámból az előttem álló bestia. Védekező pozícióba álltam, igyekeztem nem mutatni félelmem.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Vas. Feb. 11, 2018 8:06 pm

A nagyra nőtt kutya megrohamozta Glacious-t félre sodorva őt, majd megpróbálta megharapni. Érdekes módon úgy néz ki hogy a mocsárban lévő mozgáshoz még nem igen szokott hozzá, tekintve hogy mozgása láthatóan erőltet, és többet vesz ki belőle, mint egy vadállatból, ami honos a kocsárban.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Kedd Feb. 13, 2018 1:58 pm

Feltűnik, hogy túlságosan is lassan mozog ahhoz, hogy vadállat legyen, és ezt kihasználva elkerülöm harapását. Megpróbálok egy erőteljes ütést érni orrára.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Szomb. Júl. 14, 2018 4:06 pm

Glacious sikeresen kitért, de csak a levegőbe könyökölt ami esélyt adott az állatnak hogy karjába marjon karmaival.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Szomb. Júl. 14, 2018 4:20 pm

Felmordulok ahogy karmai bele tépnek húsomba. Szerencsére nem túl mély a seb, de elég ahhoz, hogy felbőszítsen. Lábaimmal felveszek egy stabil pozíciót, és jobb lábam előre lendítve megcélzom a lény oldalát. Igyekszek több rúgást is mérni ugyanarra a pontra.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Szomb. Júl. 14, 2018 4:31 pm

A rúgások meglepik a túl méretezett állatot, de viszonylag könnyen lerázta magáról a fájdalmat, és egy fülsüketítő ordítást engedett ki, amely elijesztett minden vadállatot egy mérföldes körzetben.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Szomb. Júl. 14, 2018 4:48 pm

Befogom a füleim,de még így is túl hangosnak vélem a vonyítást. Gyorsan körbenézek, igyekezve nem túl sokáig levenni a tekintetem az állatról. Egy olyan fát keresek, amire fel tudnék mászni, és elég masszív ahhoz,hogy ez a nagy dög ne döntse ki.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Szomb. Júl. 14, 2018 4:52 pm

Nagyobb fát találni nem volt kihívás. Az indák miatt amik lógtak le mászni sem nehéz. Pillanatnyi félre nézésed viszont egy újabb sebet nyer neked ezúttal viszont a mellkasodra.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Szomb. Júl. 14, 2018 4:58 pm

Nem törődve a sebbel gyorsan felmászom a hozzám legközelebbi fára.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Szomb. Júl. 14, 2018 5:02 pm

A bestia utánad ugrott, hogy megkarmoljon, és szerencsédre nem ért el.. viszont elkezdett téged felfelé követni a fa törzsén.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Szomb. Júl. 14, 2018 5:10 pm

Stabilan megkapaszkodom két ágban, és lenézek a bestiára. Erőteljes rúgásokat kezdek mérni fejére, hogy letaszítsam a fáról. Vigyázok,nehogy megharapja lábam,mert annak csúnya vége lenne.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Szomb. Júl. 14, 2018 5:31 pm

Pár találat után sikerült kicsit lentebb löknöd, de könnyen megfogta magát és egy másik magasabb ág irányába indult ahonnan láthat téged, még az odaúton is ameddig föléd nem ér. Tekinete haragos és éhes
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Vas. Júl. 15, 2018 2:50 pm

Igyekszem minél hamarabb elérni a fa tetejét. Néha megcsúszok,ahogy egy ág letörik, és fel is sértem több helyen a tenyerem, de nem zavartatom magam. Csak mászok örült tempóval. Amint felérek a fa tetejére, le se veszem szemem a bestiáról.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Bemondó Hétf. Júl. 16, 2018 12:57 am

A vadállat látva hogy az ebédje jól védett helyre ért, keresett magának egy helyet ahol biztonságosan megpihenhet, és figyelheti őt. Nem fogja feladni könnyedén.
Bemondó
Bemondó
Mesélő

Posts : 45
Join date : 2018. Jan. 11.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Glacius Szer. Júl. 18, 2018 12:03 am

Amint kifújtam magam, és visszanyertem némi erőm, nem hagyok több pihenést a bestiának. Minden energiám összpontosítom, és egy hangos kiáltás következtében szabadjára engedem. Testem megváltozik. Felveszem igazi alakom. Felugrom, és lábaimmal megcélzom a bestia hátát. Úgy gondolom, egy elég erős rúgás és az azt követő zuhanás elég lecke lenne a macskaféle számára.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

West City - Elhagyatott mocsár - Page 2 Empty Re: West City - Elhagyatott mocsár

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.