Dragon Ball Karini - Szerepjáték Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

2 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás - Page 2 Empty Re: A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

Témanyitás by Glacius Vas. Jan. 14, 2018 10:56 pm

Felmérve a helyzetet, nem voltam benne biztos, hogy egy percig bírni fogom, de minden tőlem telhetőt meg akartam tenni. Felkiáltottam, erőt gyűjtve, és egy merész mozdulatra szántam el magam. Farkammal Mesterem lába felé csaptam, és igyekeztem bokája köré tekerni azt, hogy el tudjam hajítani Razort, vagy legalább eltéríteni a támadást.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás - Page 2 Empty Re: A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

Témanyitás by Bulma Vas. Jan. 14, 2018 11:05 pm

A támadás meglepte ugyan Razort, viszont egyvalamivel nem számolt az alakváltó, mégpedig azzal, hogy mennyire is sok energiába kerül minden porcikájának a mozgatása. Amit eddig természetesnek hitt, pont, hogy a rutintalansága okozza a vesztét. A farkának használata rengeteg energiáját ölte fel, és gyakorlatilag ezt valahogyan kompenzálnia kellett, így hát eszméletlen lassan tudta csak végrehajtani a tervét. Egy valamivel azonban nem számolt: Razor, ebben a pillanatban, kezével eltalálta Glacius farkát, aki így most már minden erejét és energiáját elveszítve esett térdre a földön.

- Épp, hogy meglett az egy perc - jelezte felé Razor, akinek arcán a szokásos érzelemmentesség látszódott csak. - Kissé csalódott vagyok, bár, hogy őszinte legyek, nem vagyok meglepve. Sajnos elhasználtad minden energiádat a nap folyamán, és ez az edzés akkor ért volna valamit, ha frissen és üdén érkezel ide - mondta, de szigorúsága ellenére felsegítette őt a földről, majd folytatta a mondandóját.
- A mai napnak két tanulsága is van. Egyrészt nagyon nem vagy ura a saját testednek. Talán túlságosan is sokat kellett bujkálnod, vagy nemes egyszerűséggel csak bonyolultabb a biológiája annál, mint azt gondolnád elsőre. Ez lesz az elsődleges feladatod, hogy megismerd azt, aki vagy, és ezeket az előnyöket elsajátítsd. Ennek ellenére továbbra is emberi alakban kell járnod közöttünk, azonban a zárt edzőtermekben, vagy ha az edzőpartnered beleegyezik, használhatod ezt a formádat - mondta, majd folytatta tovább.
- A második pedig, hogy nem nyerhetsz meg minden összecsapást. Túlságosan is próbálod a határaidat feszegetni, aminek a vége az lesz, hogy minden harcodat el fogod veszíteni. Egyszerre csak egy dologra koncentrálj - mondta, majd egy biccentéssel jelezte, hogy elbúcsúzik tőle.

Glacius, bár sokat tanult ma, és tisztább lett az irány, amerre haladnia kellett, mégsem lehet teljesen felhőtlen az öröme.

//Bár edzeni nem tudsz ugyan, ennek ellenére a főhadiszálláson még körülnézhetsz, hátha találsz valami hasznos információt. Az alábbi opciók vannak hirtelen:
- Lezárod ezt a napot/kalandot, és elmész pihenni.
- Elmész az egyik kutatólaborba (új topicot hozok ennek létre), itt csak eredményekről tudsz érdeklődni, meg esetleg új kutatásokról
- Elmész valamelyik "egyéb" helyszínre (könyvtár, ebédlő, stb.)//
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás - Page 2 Empty Re: A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

Témanyitás by Glacius Vas. Jan. 14, 2018 11:12 pm

-Legközelebb meg lesz az öt perc is! -jelentettem ki határozottan, bár erőtlenül. Testem magától öltötte fel emberi alakom. Figyelmesen hallgattam a Mester szavait, és hangosan szuszogtam. Elszántság ide vagy oda, beláttam, hogy mára elég volt. Pihennem kellett. Így hát felálltam, és meghajolva-bár Mesterem már háttal állt- háláltam meg a hasznos tanítást, és elindultam haza, hogy kipihenjem a sorozatos edzések fáradalmait.
Glacius
Glacius

Posts : 25
Join date : 2018. Jan. 03.

Vissza az elejére Go down

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás - Page 2 Empty Re: A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

Témanyitás by Bulma Vas. Jan. 14, 2018 11:33 pm

//Akkor a mai "in-game nap" véget ért. A napod az alábbiakkal zárult:

Glacius vs Blue
- Glacius kapott +4 harci erőszintet
- Blue kapott +4 harci erőszintet
- Glacius és Blue riválisok

Glacius vs Razor
- (Semmi)//
Bulma
Bulma
Admin

Posts : 109
Join date : 2017. Dec. 09.

https://dbrpg.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

A Kígyó Iskola - Főhadiszállás - Page 2 Empty Re: A Kígyó Iskola - Főhadiszállás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.